Witamy w firmie
RODOS CARAVANS

Jesteśmy firmą RODZINNĄ – Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM posiadająca swoje biura od 2005 roku miedzy innymi w Azji.

Własne biura i przedstawicielstwa na całym świecie  pozwalają nam być w nieprzerwanym kontakcie z dostawcami i stale kontrolować jakość oferowanych produktów.

Firma RODOS to centrum sprzedaży domów mobilnych i domków prefabrykowanych, znajdująca się w centralnej Polsce, niedaleko Płocka.

Kupując domek holenderski / angielski – gwarantujemy transport na terenie całej polski! Oczywiście istnieje możliwość wymiany u Państwa aktualnego domku na nowy zakupiony od nas.

Posiadamy własny sprzęt do transportu domów holenderskich, angielskich i prefabrykowanych.

Jeśli chcesz, możemy zadbać nie tylko o transport, ale także o ustawienie domku.

Oglądałeś nasze akcje, ale nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania specjalnych życzeń. Z przyjemnością poszukamy domu który spełni wszystkie Twoje potrzeby!

Siłą Firmy Domki Rodos jest bardzo zróżnicowana oferta. Możesz wybierać spośród luksusowych i prostszych modeli z 1, 2 lub 3 sypialniami. Wszystko w idealnym stanie. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby dostarczać nasze domy mobilne w najlepszym stanie. Jeśli coś się dzieje z zakupionym domem mobilnym, zrobimy wszystko, co w nas możliwe, aby rozwiązać ten problem z Tobą. Naszym celem jest umożliwienie Ci korzystania z mobilnego domu bez żadnych zmartwień.

Zawsze mamy dużą kolekcję angielskich i holenderskich marek takich jak Atlas, Wilberry, Cosalt, Regal, BK, Delta i Swift są ulubionymi markami. To dlatego, że wszystkie te marki gwarantują jakość.

  • CO TYDZIEŃ NOWE DOSTAWY
  • GWARANTUJEMY TRANSPORT NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
  • NA PLACU JESZCZE WIĘKSZY WYBÓR
  • ZAKUPY NA RATY
  • ODKUPIMY TWÓJ DOMEK HOLENDERSKI